Piankowe wkłady do filtra

W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty z segmentu premium, po które chętnie sięgają zamożni oraz średnio zamożni odbiorcy. Oferujemy dzbanki i wkładu filtrujące, które cieszą się sporym uznaniem na rynku. Działamy od 1991 roku i specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie, jak również serwisowaniu i montażu produktów.

Rozbudowana oferta

W naszym sklepie internetowym grupą docelową są klienci indywidualni. Zazwyczaj poszukują oni sprawdzonych sposobów na prowadzenie zdrowego trybu życiu w zgodzie z ekologią. Potencjalny odbiorca wyróżnia się tym, że interesuje się swoim zdrowiem i środowiskiem, dlatego pragnie wybrać unikalne produkty wspomagające kwestie ekologiczne. Oferuje wkłady piankowe do filtra wody, które pozwalają uzyskać smaczną i zdrową wodę każdego dnia, bez konieczności zakupu wody w plastikowych butelkach. Stosowane są w celu usuwania zanieczyszczeń mechanicznych, przy czym wybrać możesz wśród różnych rozmiarów i o różnej dokładności filtrowania.

Wkład piankowy do filtra

Wkład filtra wody piankowy stworzony został w oparciu o nowoczesną technologię Melt-Blown. W tym przypadku płynny polimer został rozdmuchany za pomocą dużej prędkości powietrza, co pozwoliło zastygnąć w formie wstęg włóknistych. Technologia ta bazuje na dokładnym filtrowaniu mechanicznych zanieczyszczeń, takich jak np.:
• piasek,
• rdza,
• muł,
• zawiesiny.

Ponadto, dochodzi do niskiego spadku ciśnienia, natomiast sam produkt przypomina piankę ze sporą ilością mikropęcherzyków na powierzchni. Wkład piankowy do filtra wody zazwyczaj jest wykorzystywany w pierwszym etapie filtracji zimnej wody do picia, jak i do ogólnego użytku.

Praktyczne rozwiązanie

Wkłady piankowe, jakie znajdziesz w naszym sklepie, odznaczają się różnym mikronażem - od 1 do 50 mikronów. Im mniejsza wartość, tym bardziej filtr ma zdolność do zatrzymywania nawet najmniejszych zanieczyszczeń, co pozwala uzyskać dokładność podczas filtracji. Bez problemu z naszą pomocą dopasujesz idealny wkład, który może mieć średnicę od 5 do 20 cali. Co ciekawa, żywotność wody oscyluje w granicach nawet do 6 miesięcy, co zapewnia działanie filtra piankowego. Idealnie dopasowane do Twoich potrzeb Docenić warto doskonały poziom chłonności zanieczyszczeń, jaki pozwoli spożywać zdrową i smaczną wodę. Pamiętaj o tym, aby nie stosować tego produktu do wody zanieczyszczonej mikrobiologicznie lub nieznanego pochodzenia. Doskonała jakość wkładu piankowego do wody została potwierdzona licznymi certyfikatami.

Gdzie sprawdzi się wkład piankowy do filtra?

Wkład piankowy do filtra wody z powodzeniem zastosujesz w nanofiltracji, w systemie odwróconej osmozy, czy też w innych domowych systemach pozwalających filtrować wodę. Ogromnym plusem wyrobu jest odporność na wpływ związków chemicznych i zapewnienie czystej wody w domu, która cechować się będzie doskonałą jakością. Nie bez powodu konsumenci na całym świecie sięgają po wkłady piankowe. To rozwiązanie skuteczne i niezawodne, które wpłynie na Twoją wygodę i komfort każdego dnia.